Przejdź do głównej zawartości

Brighton - niech ten wpis zainspiruje Cię do ciekawej wycieczki.

Brighton to miasto położone nad Kanałem La Manche. Warto wybrać się tu chociaż na jeden dzień - zrelaksować nad wodą i zobaczyć atrakcje oferowane przez to urokliwe miejsce. Przepiękny jest Royal Pavilion - dawna rezydencja królewska a obecnie muzeum zachwyca swym orientalnym stylem oraz sprawia wrażenie, że nie jesteśmy w Anglii lecz gdzieś znacznie dalej. Nie można oderwać oczu od tej budowli . Nie wiem jak Was, ale mnie zachwyca ten architektoniczny styl. Zachwycają także ogrody obok pavilionu - idealne miejsce na krótki odpoczynek na łonie natury. Kto szuka rozrywki znajdzie ją na molo w Palace Pier - centrum to wyposażone jest w restauracje, bary, salę gier a także wesołe miasteczko. Mały lisek był zachwycony a widok z karuzeli na plażę i miasto - zapiera dech w piersiach. Blisko molo znajduje się Sea Life Centre. Oceanarium w Brighton oferuje nie tylko możliwość zobaczenia podwodnego świata. W opcji dodatkowej możemy skorzystać z wizyty "za sceną" . Chcesz poznać jak przygotowywane są posiłki dla wodnych stworzeń oraz zobaczyć pracę w oceanarium od środka? - ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Masz ochotę spotkać się oko w oko z rekinem? To także jedna z propozycji Sea Life. Karmienie żółwi, płaszczek czy rekinów pozwoli Ci na bliskie spotkanie z tymi zwierzętami. Zanurz się w błękitnym oceanie - zobacz koniki morskie, kraby, ogromne żółwie, płaszczki i rekiny, poznaj sekrety rafy koralowej. Warto wcześniej zaplanować wizytę w tym miejscu i kupić bilet on-line - pozwala to zaoszczędzić nieco pieniędzy. Kto chce zobaczyć Brighton z góry powinien zdecydować się na odwiedzenie i360. British Airways i360 to 162-metrowa wieża widokowa. Warto również zwrócić uwagę na wieżę zegarową wybudowaną w roku 1888 znajdującą się w centrum miasta. Oczywiście to nie wszystkie atrakcje Brighton ale właśnie te udało nam się zobaczyć podczas naszej wycieczki. Był czas na rzucanie kamyczków do wody, na zabawę w wesołym miasteczku i zwiedzanie. Zapraszamy do zobaczenia naszej fotorelacji. Kogo nie zachęcił wpis może zdjęcia zainspirują do zorganizowania wycieczki właśnie do Brighton. Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ogrody Kapias - inspiracja dla Twego ogrodu

Miejsce idealne na spacer o każdej porze roku. Ogrody, które zachwycą i zainspirują. Idealne tło dla plenerowych sesji - dziecięcych, rodzinnych czy ślubnych.  O czym mowa? O pięknych ogrodach Kapias. Można w nich miło spędzić czas z rodziną. Urokliwe ławeczki, plac zabaw dla dzieci i piękno natury. Jest też restauracja i centrum ogrodnicze, w którym można zakupić rośliny i artykuły ogrodnicze. Mały lisek był zachwycony - mógł biegać, bawić się na placu zabaw i podziwiać kolorowe kwiatki. Sami zobaczcie jak tam pięknie. Zapraszam na fotorelację. Może zdjęcia zachęcą Was i zaplanujecie rodzinny wypad do Goczałkowic. 

Londyn - w obiektywie naszego aparatu.

Zapraszamy na fotorelację z naszej wycieczki po Londynie. Niech zdjęcia będą zachętą do odwiedzenia stolicy Wielkiej Brytanii. Kolejno zobaczycie: pałac Buckingham, park St. Jame's, Horse Guards, Katedrę Westminster, Big Ben, London Eye, Tower Bridge, Hyde Park, Albert Memorial, Camden. Mamy nadzieję, że nasze zdjęcia chociaż w części oddają urok tego miasta. 
Backstage z sesji zdjęciowej dla Amelis

Kiedy wysyłałam zdjęcia liska na casting miałam cichą nadzieję, że zostanie wybrany. Wiele osób mówi nam, że lisek jest jak z reklamy i nadaje się na modela. Postanowiliśmy więc to sprawdzić.
Całą rodzinką wybraliśmy się do Krakowa na jego pierwszą sesję i mamy cichą nadzieję, że nie była to jego ostatnia przygoda przed obiektywem.

Za przebieg sesji odpowiadało F4 Studio z Krakowa. W tym miejscu dziękujemy całej ekipie za wspaniałą atmosferę. To dzięki Wam wszystko szło sprawnie a lisek mógł tak naprawdę się bawić. Dziękujemy Wam za profesjonalizm i doskonałe podjeście do dzieci.

Lisek brał udział w sesji zdjęciowej wózków dziecięcych Amelis. W sesji towarzyszyła mu śliczna Oliwka oraz Karolina. Cała trójka świetnie pozowała i już nie możemy doczekać się efektów sesji.
Zanim jednak ukażą się zdjęcia z sesji zrobione przez  F4 Studio zapraszam na fotorelację z backstage'u.