Przejdź do głównej zawartości

O nas

Mama - Spełniona kobieta, żona i matka. Zakochana w swoich mężczyznach do szaleństwa. Miłośniczka podróży.

Tata - mężczyzna, który dla mnie zmienił kraj zamieszkania. Cudowny mąż i jeszcze wspanialszy tata. Zdolny - bardzo szybko nauczył się języka polskiego. Cały nasz świat a i my dla niego jesteśmy całym światem.

Lisek - obecnie dwuletni słodziak, który sprawia, że nasze życie ma sens. Nasza duma - idealne połączenie nas dwoje.Wszyscy troje uwielbiamy zwiedzać świat i odkrywać jego uroki.

Komentarze

  1. Cudowne trio :-) cieszę się że jesteście szczęśliwi :-)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ogrody Kapias - inspiracja dla Twego ogrodu

Miejsce idealne na spacer o każdej porze roku. Ogrody, które zachwycą i zainspirują. Idealne tło dla plenerowych sesji - dziecięcych, rodzinnych czy ślubnych.  O czym mowa? O pięknych ogrodach Kapias. Można w nich miło spędzić czas z rodziną. Urokliwe ławeczki, plac zabaw dla dzieci i piękno natury. Jest też restauracja i centrum ogrodnicze, w którym można zakupić rośliny i artykuły ogrodnicze. Mały lisek był zachwycony - mógł biegać, bawić się na placu zabaw i podziwiać kolorowe kwiatki. Sami zobaczcie jak tam pięknie. Zapraszam na fotorelację. Może zdjęcia zachęcą Was i zaplanujecie rodzinny wypad do Goczałkowic. 

Londyn - w obiektywie naszego aparatu.

Zapraszamy na fotorelację z naszej wycieczki po Londynie. Niech zdjęcia będą zachętą do odwiedzenia stolicy Wielkiej Brytanii. Kolejno zobaczycie: pałac Buckingham, park St. Jame's, Horse Guards, Katedrę Westminster, Big Ben, London Eye, Tower Bridge, Hyde Park, Albert Memorial, Camden. Mamy nadzieję, że nasze zdjęcia chociaż w części oddają urok tego miasta. 
Backstage z sesji zdjęciowej dla Amelis

Kiedy wysyłałam zdjęcia liska na casting miałam cichą nadzieję, że zostanie wybrany. Wiele osób mówi nam, że lisek jest jak z reklamy i nadaje się na modela. Postanowiliśmy więc to sprawdzić.
Całą rodzinką wybraliśmy się do Krakowa na jego pierwszą sesję i mamy cichą nadzieję, że nie była to jego ostatnia przygoda przed obiektywem.

Za przebieg sesji odpowiadało F4 Studio z Krakowa. W tym miejscu dziękujemy całej ekipie za wspaniałą atmosferę. To dzięki Wam wszystko szło sprawnie a lisek mógł tak naprawdę się bawić. Dziękujemy Wam za profesjonalizm i doskonałe podjeście do dzieci.

Lisek brał udział w sesji zdjęciowej wózków dziecięcych Amelis. W sesji towarzyszyła mu śliczna Oliwka oraz Karolina. Cała trójka świetnie pozowała i już nie możemy doczekać się efektów sesji.
Zanim jednak ukażą się zdjęcia z sesji zrobione przez  F4 Studio zapraszam na fotorelację z backstage'u.